Zastupitelstvo v minulosti

Zastupitelstvo Dolní Dunajovice 2010 - 2014

Mgr. Josef Hasník (SNK 2010) - starosta obce
Vít Záboj (SNK Dolní Dunajovice) - místostarosta obce

Petr Holec (KSČM) - člen rady obce
Mgr. Jiří Švanda (TOP 09) - člen rady obce
Jiří Zámečník (SNK Naše obec) - člen rady obce

František Bařina (SNK 2010)
Zdeněk Buchta (KSČM)
Luboš Hron (TOP 09) - do r. 2013 místostarosta obce, člen rady obce
Mgr. Miroslav Ivaniš (SNK 2010)
Jiří Fiala (SNK Dolní Dunajovice)
Dušan Kopřiva (TOP 09)
Mgr. Vladimír Mikel (SNK 2010) - předseda finančního výboru
Marie Pitrová (SNK 2010)
Soňa Šubová (SNK Naše obec)
Ing. Miroslav Volařík (TOP 09)

Zastupitelstvo Dolní Dunajovice 2006 - 2010

Mgr. Josef Hasník (SNK 2006) - starosta obce
Otakar Šimoník (NAŠE OBEC) - místostarosta obce

Petr Holec (KSČM) - člen rady obce
Mgr. Jiří Švanda (KDU-ČSL) - člen rady obce
Vít Záboj (SNK Dolní Dunajovice) - člen rady obce

Roman Pekárek (NAŠE OBEC) - předseda kontrolního výboru
Věra Zouharová (SNK Dolní Dunajovice) - předsedkyně finančního výboru

František Bařina (SNK 2006)
Mgr. Alexandra Bravencová (SNK Dolní Dunajovice)
Jiří Fiala (SNK Dolní Dunajovice)
Stanislav Kopřiva (SNK Dolní Dunajovice)
Vladimír Mikel (KDU-ČSL)
Mgr. Martin Pitra (SNK 2006)
Marie Pitrová (SNK 2006)
Jiří Zámečník (NAŠE OBEC)

Zastupitelstvo Dolní Dunajovice 1998 – 2002

Bařina František (SNK) - starosta obce
Hasník Josef (SNK) -  místostarosta obce

Ivaniš Miroslav (KDU-ČSL) - člen obecní rady
Kopřiva Stanislav (SNK) - člen obecní rady
Pekárek Radek (SNK) - člen obecní rady

Bravenec Pavel (KDU-ČSL)
Bravencová Marie (KDU-ČSL)
Grmolec Antonín (KSČM)
Vladimír Valerián (SNK)
Pitrová Marie (SNK)
Podešva Jiří (KDU-ČSL)
Svoboda František (KSČM)
Šandera Miroslav (KSČM)
Švanda Jiří (KDU-ČSL)
Žiška Igor (SNK)

Zastupitelstvo Dolní Dunajovice 1994 – 1998

Pekárek Josef (Sdružení nezávislých kandiátů) - starosta obce
Lačík Stanislav (SNK) -  starosta obce v období červen - listopad 1998 (po smrti Josef Pekárka) 

Bařina František (SNK)
Bravenec Pavel (SNK)
Bravencová Alexandra (SNK)
Bravencová Marie (SNK)
Grmolec Antonín (KSČM)
Hasník Josef (SNK)
Kopřiva Stanislav (SNK)
Pekárek Radek (SNK)
Pitrová Marie (SNK)
Svoboda František (KSČM)
Šandera Miroslav (KSČM)
Šuba Josef (SNK)
Veselý Jaroslav (SNK)

Poslanci MNV Dolní Dunajovice 1986 - 1990

Martincová Marie – členka rady, předsedkyně MNV
Zouhar Bohumil – člen rady, tajemník MNV

Bandík Antonín – člen rady
Domanská Marie – členka rady
Grmolec Antonín – člen rady
Helísek Milan – člen rady
Malík Jan – člen rady
Římanová Gabriela – členka rady
Stopková Marie – členka rady
Svobodová Jaroslava – členka rady
Tichý Leoš – člen rady

Fialová Anna
Foukal Libor
Gregorovič Jan
Ilkovics Ladislav
Kňourek Karel
Kramářová Alena
Machara Karel
Macharová Alena
Malíková Irena
Martinec Vlastimil
Mikunda Miroslav
Moravčíková Marie
Němec František
Petržela Josef
Pláteník Josef
Postalkov Ivan
Radkovič Vilém
Rampula Jan ml.
Schnelly Anton
Staroba Josef
Ševčík Josef
Šipka Jan
Šmíd Antonín
Šůstek Miloš
Turčín Vavřinec
Valeriánová Marie

Poslanci MNV Dolní Dunajovice 1976 - 1981

Pernica Augustin - předseda MNV
Dušek Vladislav -  tajemník MNV
Masaryk Antonín - místopředseda MNV

Baláž Ludvík - předseda komise pro výstavbu
Fialová Bohumila - předsedkyně komise MH a obchodu
MUDr. Kolbert Vlastimil - předseda komise sociálně zdravotní a kulturně školské
Rampula Jan - předseda komise finančního plánování
Ing. Štrbka Miroslav - předseda komise pro ochranu veřejného pořádku
Valeriánová Marie - členka rady

Grmolcová Ludmila
Hanáčková Jiřina
Ivanišová Vlasta
Josefík Miroslav
Kořínková Marie
Kališ Milan
Kopřiva Ladislav
Lelík Michal
Lukášová Marie
Marek Antonín
Navrátil Josef
Ryšánek Karel
Ryšánková Ludmila
Rosocha Vasil
ing. Říman Miroslav
Šuba Jan
ing. Tichý Leoš
Toboláková Milada
Válek Jaromír

Poslanci MNV Dolní Dunajovice 1971 - 1976

Pernica Augustin - předseda MNV
Dohanič Vasil - tajemník MNV

Josefík Miroslav - člen rady, předseda komise výstavby
Masaryk Antonín - člen rady, předseda komise ochrany veřejného pořádku
Rampula Jan -  člen rady, předseda komise finančně plánovací
Dušek Vladislav - člen rady
Fialová Bohumila - členka rady
Kořínková Marie - členka rady
Ing. Štrbka Miroslav - člen rady

Gregorovičová Růžena
Grmolcová Ludmila
Hanáčková Jiřina
Hubáček Josef
Jeřábková Drahoslava
Kopřiva Josef
Lang Vladislav
Londák Jan
Malík Jakub
Rosocha Vasil
Ryšánková Ludmila
Ing. Říman Miroslav
Šulc Otto
Ing. Tichý Leoš
Toboláková Milada
Zbránek Josef
Zezula František
Zimolka Antonín
Žofka Karel

Poslanci MNV Dolní Dunajovice 1954 - 1958

Levák Leopold - předseda MNV

Hák Antonín - člen rady
Fiala František - člen rady
Míček Jaroslav - člen rady, předseda komise školství a osvěty
Kratochvíl Josef - člen rady

Foršt Alois - předseda technické komise
Janda Maxmilián - předseda zdravotní a sociální komise
Londák Jan - předseda finanční komise
Nečas Alois - předseda zemědělské komise
Říčka Josef - předseda vyživovací komise

Babirádová Františka
Čech František
Chomišincová Eliška
Klepáček Štěpán
Kratochvíl Antonín
Mázlová Božena
Pernica Augustin
Zbránek Josef